Vyhledat dovolenou

Objekt
Stát
nerozhoduje

Oblast
nerozhoduje
vyberte stát
Letovisko
nerozhoduje
vyberte oblast
Příjezd Odjezd
Ubytování
nerozhoduje
Požadavky
nerozhoduje


Počet osob
0
Cena za osobu
Ve výběru je právě objektů.

FIRST MINUTE
SLEVA 10% na ubytování
v soukromí


*slevy se nesčítají

Nabídka platí pro rezervace do 31.1.2023

Další zajímavé akce a stálé slevy, které pro Vás máme připraveny najdete v sekci Akce a slevy nebo si můžete vybrat přímo z objektů zařazených v Last minute.

Vyberte si svou dovolenou včas a se slevou!

Oblasti

<<<[ 1 ]23>>>

Istrie

Istrie je největším chorvatským poloostrovem a oblíbenou turistickou oblastí Chorvatska. Istrie je převážně hornatá a na pobřeží je velké množství malebných zátok.
Převažují zde skalnaté a oblázkové pláže, přírodní i umělé. Milovníci historie se zde nebudou nudit jelikož je zde hodně starobylých měst s množstvím historických památek z různých dob.
Letoviska na Istrii jsou turistický orientovaná s bohatou nabídkou služeb a atrakcí pro turisty. Je zde rozsáhlá nabídka ubytovacích možností, od hotelových komplexů po ubytování v soukromí. Kromě známých letovisek jako jsou Pula, Rovinj, Poreč či Umag je tu velké množství menších letovisek, vhodných pro klidnou dovolenou jako jsou Fažana, Pješčana uvala, Valbandon, Peroj, Premantura, Rabac, Medulin a jiné.
Na rozdíl od Dalmácie, Istrie je o několik stupňů chladnější a příliš horká léta jsou zde spíš výjimkou.

Zobrazit mapu

Kvarner

Kvarner zahrnuje oblast Kvarnerského zálivu od Opatijské riviéry, včetně Kvarnerských ostrovů a dále JZ pobřeží až po Karlobag. K oblasti Kvarneru jsou dále přiřazeny regiony Lika a Gorski Kotar.Je to bohatá oblast jak kulturně, tak historický a může nabídnout velice zajímavá místa i pokud jde o turistické destinace.
Možná jednou z nejatraktivnější destinací pro turisty je letovisko Crikvenica, které nabízí jak kvalitní turistické služby, krásně upravené oblázkové pláže, velké množství restaurací, kaváren, diskotéky a noční život.
Dalšími velmi oblíbenými letovisky jsou Opatija, Selce, Dramalj, ostrov Krk, Mali Lošinj, Rab a jiné.

Zobrazit mapu

Severní Dalmácie

Severní Dalmácie začíná od Karlobagu a končí letoviskem Rogoznica. Severní část pobřeží mezi městy Karlobag a novigradským mořem je jen velmi málo členitá, skalnatá a pustá. Není se zde téměř žádná vegetace a pohoří Velebit zde sahá až k moři. Tuto oblast zakončuje město Zadar které je zároveň největším městem Severní Dalmácie.
Oproti tomu jižní část Severní Dalmácie rozkládající se od novigradského moře až po město Rogoznica, je více rovinatá a také porostlá vegetací. Známými letovisky a oblíbenou turistickou destinací této oblasti jsou letoviska Biograd na moru, Vodice, Šibenik, Sukošan, Pakoštane, Tribunj, Sveti Filip i Jakov, Starigrad, Zaton.
Součástí Severní Dalmácie jsou také četné ostrovy a to Murter, Pašman, Ugljan, Olib, Vir, Dugi otok, Ist, Molat, Silba, Prvić, Kornati, Kaprije, Krapanj a jiné menší ostrůvky.
Pro milovníky přírody doporučujeme navštívit národní parky Krka, Paklenica a Kornati. Na seznamu světového dědictví UNESCO je zapsáno díky svoji katedrále město Šibenik, které je bohaté na kulturně-historické památky.

Zobrazit mapu

Střední Dalmácie

Střední Dalmácie začíná pod letoviskem Rogoznica a končí na jihovýchodě přístavem Ploče. Patří mezi turisticky nejoblíbenější úsek chorvatského pobřeží s bohatou nabídkou pro turisty.
Největším dopravním uzlem v této lokalitě je město Split které má přibližně 200.000 obyvatel. Je zde i mezinárodní letiště.
Mezi další známá letoviska patří historický Trogir anebo malebný Omiš .
Neznámější oblíbenou destinací našich turistů je Makarská riviéra , kde najdeme velmi oblíbená letoviska Makarska, Brela, Podgora, Baška Voda, Baško Polje, Promajna, Živogošće, Igrane, Drvenik, Brist a další.
K této nesmíme zapomenout přiřadit i ostrovy Brač, Hvar či Korčulu .

Zobrazit mapu

Jižní Dalmácie

Jižní Dalmácie se říká území mezi Splitem a Dubrovnikem a jedná se o velmi navštívenou turistickou oblast Chorvatska.
Jinak je jižní Dalmácie složena z několik různorodých oblastí, lišící se přírodními podmínkami a jako celá Dalmácie oplývá nádherným přírodním bohatstvím.
Nejznámější oblasti je Dubrovnická riviéra a druhý největší poloostrov Chorvatska - Pelješac. Mezi nejžádanější a nejznámější letoviska v této oblasti patří Dubrovnik neboli Perla Jadranu, dále pak Korčula, Orebić – známá písečná pláž Trstenica, Viganj - známe surfařské letovisko, Korčula – místo narození slavného cestovatele Marca Pola a mnoho dalších letovisek.
Možnost výletů: město Ston – město soli, historické město Dubrovnik, Delta Neretvy, Korčula anebo nedaleké historické město Mostar.

Zobrazit mapu

Ostrov Pag

Ostrov Pag je velmi protáhlý ostrov v délce 60 km, o ploše 285 km2, a nachází se v oblasti Severní Dalmácie. Patří do skupiny Kvarnerských ostrovů a má přibližně 8000 obyvatel. Největším městem tohoto ostrova je letovisko Pag. U Pagu se rozkládají velké saliny (Paške solane) o ploše 3 km2 z nichž se odpařováním mořské vody získává sůl.
Na ostrově se pěstuje vinná réva, zelenina, ovoce a olivy.
Dalšími oblíbenými letovisky na ostrově Pag jsou letoviska Novalja, Mandre, Stara Novalja, Potočnica.
Ostrov je oblíbenou turistickou destinací jelikož zde připadá 85 km ostrova na oblázkové a písečné pláže. O zábavu se určitě postará letovisko Mandre, s bohatou nabídkou večerního programu, letních slavností, diskoték a nočních klubů.

Zobrazit mapu
<<<[ 1 ]23>>>
Top
destinace
Last
minute
Nově
zařazeno
Aktivní
dovolená