Vyhledat dovolenou

Objekt
Stát
nerozhoduje

Oblast
nerozhoduje
vyberte stát
Letovisko
nerozhoduje
vyberte oblast
Příjezd Odjezd
Ubytování
nerozhoduje
Požadavky
nerozhoduje


Počet osob
0
Cena za osobu
Ve výběru je právě objektů.

FIRST MINUTE
SLEVA 10% na ubytování
v soukromí


*slevy se nesčítají

Nabídka platí pro rezervace do 31.1.2023

Další zajímavé akce a stálé slevy, které pro Vás máme připraveny najdete v sekci Akce a slevy nebo si můžete vybrat přímo z objektů zařazených v Last minute.

Vyberte si svou dovolenou včas a se slevou!

Zasílání novinek na email

Pokud si přejete být informováni emailem o slevách a akcích Active Holiday i dalších novinkách v naší nabídce, zadejte prosím kontaktní údaje v následujícím formuláři.

Stejně jako většina uživatelů Internetu, ani my nemáme rádi spam. Proto Vám garantujeme, že email nebude poskytnut nikomu jinému a že každý email, který zašleme, bude obsahovat automatický odkaz pro odhlášení z odběru novinek.

Zárověň Vám jako poděkování za registraci můžetre využít bonus 1000Kč, který lze uplatnit na libovolné ubytování v soukromí v naší nabídce.VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH CESTOVNÍ AGENTURY ACTIVE HOLIDAY

Naše internetová cestovní agentura se specializuje od roku 2005 na ubytování v soukromí v Chorvatsku. V naší nabídce najdete apartmány, vily, penziony, hotelyresorty podél celého pobřeží Chorvatska. Nabízíme také místa, kde se dá prožít aktivní dovolená potápění, windsurfing, jachting, cykloturistika, jízda na koni, rybolov a jiné.

V oblasti cestovního ruchu máme mnohaleté zkušenosti, které nám pomáhají zajistit pro naše klienty maximum, aby mohla být strávena jejich ideální dovolená během celého roku.
Všechny objekty jsme osobně navštívili a rádi Vám pomůžeme vybrat vhodnou dovolenou pro Vaši rodinu. Spolupracujeme přímo s chorvatskými majiteli.

Svoji činnost provozujeme převážně on-line, veškerou nabídku najdete na našich webových stránkách včetně bohaté fotogalerie, cen a užitečných informací. Vaši dovolenou v Chorvatsku můžete vybrat z pohodlí svého domova. Veškeré podklady k vybrané dovolené Vám zašleme elektronicky či poštou.

Novinky které připravujeme :

  • neustále doplňujeme naši nabídku novými objekty, rozšíříme nabídku o známá letoviska Bol, Rabac, Brelu a další
  • v sekci Akce a slevy přibudou další slevy, skupinové, věrnostní a jiné

  • Upozorňujeme klienty se Slovenska, že již nyní mohou platit zálohu za ubytování v Eurech.Top
destinace
Last
minute
Nově
zařazeno
Aktivní
dovolená